Logo Fitmax
szybki kontakt
(+48) 693 555 568

Oferta klubu

     Współpracujemy z GRYF ARENĄ umożliwiając naszym klientom korzystanie z sauny bądź boiska do squasha, ponadto u nas po wcześniejszym umówieniu się możesz skorzystać z masażu klasycznego bądź na urządzeniu typu rollmasaż.

     Jesteś trenerem personalnym a Twojej klientce znudziły się treningi w domu skontaktuj się z nami a na pewno podejmiemy współpracę.Masaż klasyczny w zależności od formy - intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Oferujemy również zabiegi, które mają na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia również wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.
Rollmasaż łączy w sobie dobroczynne działanie masażu limfatycznego jak i masażu odchudzającego. Pobudza on układ limfatyczny, co przyśpiesza i wspomaga wydalanie z organizmu substancji toksycznych i zbędnych produktów przemiany materii, eliminuje obrzęki, zwalcza zaburzenia układu limfatycznego czyli cellulit. Masaż tego rodzaju przy systematycznym stosowaniu wspomaga efekt odchudzania oraz zaburzenia przemiany materii. Ponadto masaż ten działa jak peelling, ujędrnia i uelastycznia skórę, a przede wszystkim powoduje mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej. CELLULIT to twardy przeciwnik – zmaga się z nim większość kobiet bez względu na wagę. W walce z cellulitem same ćwiczenia nie pomogą ale w połączeniu z rollmasażem mamy szanse na znaczne jego zmniejszenie.
Korzystanie z sauny polega na przemiennym nagrzewaniu ciała i jego oziębianiu. Temperatura powierzchni skóry wzrasta w saunie do 40-41°C, co powoduje wzmożone wydalanie potu, a wraz z nim toksyn. Panie chwalą sobie takie kuracje ze względów kosmetycznych, a wszyscy zgodnie potwierdzają właściwości odchudzające. Kąpiel w saunie to relaks dla ciała i zmysłów. Ponadto z sauny mogą korzystać również dzieci w celu hartowania organizmu (działąnie uodparniające). W ofercie mamy saunę suchą i parową.
Zwrotność, szybkość, refleks, po dłuższym czasie również kondycja, no i nieco techniki. Squash potrafi rozwinąć kilka naprawdę przydatnych zdolności ani na moment nie pozwalając ci myśleć o tym, jak znudzony jesteś kształtując swoje ciało. Każda rywalizacja nakręca i pozwala czerpać przyjemność z kompletnego wyczerpywania swojego organizmu. Czasem ciężko jednakże zebrać dwunastu kumpli do gry po sześciu na orliku, czy nawet czterech na sesję siatkówki plażowej. Tu wystarczy was dwóch, dwie rakiety i jedna piłeczka. Squash, wariacja o nazwie rykoszet – serdecznie polecamy. Szczególnie tym, którzy "chcą, a nie mogą", bo nuda, bo żmudna praca, bo zero emocji. Tutaj mamy wszystko – pot, osobisty rozwój fizyczny oraz świetną zabawę z opcją godzinnego docinania sobie z najlepszym kumplem.
Trening personalny w naszym klubie to indywidualny kontakt z trenerem, który ułoży specjalnie dla Ciebie zestaw ćwiczeń i nauczy cie prawidłowego ich wykonania. Ponadto udzieli ci odpowiednich wskazówek dotyczących racjonalnego odżywiania się. Jeśli jesteś trenerem personalnym (masz ukończone studia na AWF czy IKF bądź posiadasz certyfikat lub ukończone kursy) możesz przeprowadzić taki trening w naszym klubie, poinformuj nas o tym być może nawiążemy stałą współpracę.
Spinning to ćwiczenia na rowerach stacjonarnych z instruktorem w rytm muzyki. Jest to jedna z najbardziej energetycznych form aktywności w naszym klubie. Ale przede wszystkim ogromna frajda! Zaletą spinningu jest to, że w przeciwieństwie do jazdy na rowerze, nie musisz z niego rezygnować w okresie jesienno-zimowym. Warto spróbować! To nie tylko sport. To zabawa! Spinning to zajęcia o charakterze wytrzymałościowym. Muzyka – odpowiednio dobrana przez instruktora – narzuca tempo jazdy. Wiąże się ono z ukształtowaniem terenu: są odcinki, gdy pojeździsz po płaskiej nawierzchni, oraz takie, gdy będziesz pedałować z góry i pod górę. Dzięki temu za każdym razem możesz wybrać się w zupełnie inną trasę. 1 h spinningu to blisko 1000 spalonych kalorii. Dzięki takim zajęciom na pewno poprawisz kondycje i sylwetkę a przede wszystkim swoje zdrowie.